Viss ko ražojam silda
(+371) 25600055
(+371) 29117530

info@akvalent.lv

P-Pt: 10:00 - 20:00

Shēmas

Piedāvājam Jūsu uzmanībai komplekso apkures shēmu.

Šai shēmai ir izpētes raksturs, jo  katram objektam ir  vajadzīgs individuāls aprēķins aprīkojumam un hidraulikai.
Nekvalificētie montāžas darbi var izraisīt dzesēšanas šķidruma noplūdi, iekārtas darbības traucējumus , novest līdz lielam degvielas patēriņam, kā arī var izraisīt ugunsgrēku  vai sprādziena risku!Kas nosaka mūsu dzīves komfortu dzīvojamās mājās? Atbilde uz šo jautājumu satur vairākos nosacījumus, bet visnozīmīgākais no tiem ir (it īpaši rēķinoties ar neprognozējamām ziemām Eiropā) kvalitatīvās apkures sistēmas. No apkures sistēmu drošas un kvalitatīvas darbības ir atkarīgs ne tikai mājas iekšējais klimats, bet mājas konstrukciju saglabāšana un negaidīto problēmu un avāriju neesamība.

Apkures sistēmu montāža - ļoti sarežģīts un nozīmīgs pasākums, kuru drošāk un vislabāk uzticēt attiecīgiem speciālistiem, jo tikai viņi zina, uz kādiem principiem apkures sistēma ir jāuzstāda, lai tā darbotos visefektīvāk. Tiek ņemts vērā: pirmkārt, kompleksais apkures sistēmas jaudas aprēķins atkarībā no mājas iekšējo telpu kvadratūras; otrkārt – veicot apkures sistēmu montāžu speciālisti nodrošinās visu normu izpildi, kas nodrošina apkures sistēmu drošu darbību, paaugstinot apkures sistēmas ugunsdrošību ekspluatējot to; treškārt profesionāļi uzstāda apkures sistēmas visīsākā laikā, kas ir īpaši aktuāls, ja uzstādīšanas darbi tiek veikti rudens – ziemas periodā, kad katra aizkavēšanas diena nozīmē mājas atdošanu aukstumam.

Mūsu māju apkures sistēmas efektivitāte ir ļoti atkarīga no tā, kādu apkures sistēmu mēs lietojam un cik kvalitatīvi tā ir ierīkota. Tas viss arī nosaka dzīvošanu komfortā un siltumā, samazinot izdevumus par apkuri un bez problēmam, kas saistītas ar apkures sistēmu avārijām .