Viss ko ražojam silda
(+371) 25600055
(+371) 29117530

info@akvalent.lv

P-Pt: 10:00 - 20:00

Par kompāniju


 

Mūsu uzņēmums SIA "AKVALENT" piedāvā iekšzemes tirgū  Čehijas uzņēmuma «Thermona» apkures iekārtas.

 Dinamiski attīstošā kompānija SIA AKVALENT jau ilgāku laiku piedāvā savus pakalpojumus tēvzemes inženierkomunikāciju tirgū.

Mūsu kompānija ir daudzprofilu uzņēmums, kura galvenais mērķis nodrošināt visu nepieciešamo inženierdarbu izpildi. Darbi tiek izpildīti un nodoti „zem atslēgas”. Pirms darbu uzsākšanas notiek darba apjoma apsekošana, darbu izpildei nepieciešamo datu savākšana, tiek izstrādāti ekonomiski-tehniskie pamatojumi projekta dokumentācijai un visbeidzot visa veida iekārtu montāža un uzstādīšana.

Augsti kvalificēti SIA AKVALENT darbinieki izpildīts darbus objektā ar jebkuru sarežģētības pakāpi, t.i. ne tikai jaunbūvējamos objektos, bet arī objektos, kuros notiek rekonstrukcijas darbi.

Kvalificēti, darba pieredzējuši, SIA AKVALENT speciālisti profesionāli izpildīs Jūsu savrupmājas/dzīvokļa apkures sistēmas, katlu mājas, siltummezgla, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas projektēšanas un montāžas darbus, kā arī, pēc Jūsu pasūtījuma, nodrošinās to kvalitatīvu apkalpošanu.

SIA AKVALENT darbības virzieni:

Katlu mājas iekārtu tirdzniecība un ierīkošana

Apkures sistēmu projektēšana un uzstādīšana

Dzīvojamo māju kanalizācijas sistēmu ierīkošana

Ūdensapgādes sistēmu ierīkošana

Visu veidu katlu servisa apkalpošana

Veicamo pakalpojumu augstā kvalitātē tiek nodrošināta ar inženiertehnisko darbinieku augsto kvalitāti un lielo pieredzi augstāk minētajā jomā. SIA AKVALENT ir sava ražošanas bāze un savas noliktavas. Veicot darbus un apkalpošanu tiek izmantotas progresīvās tehnoloģijas un iekārtas, pārbaudītie ekonomiskie un lietderīgi jauninājumi, komplektējošie mehānismi no labākajiem vadošajiem pasaules ražotājiem.

Savā darbībā vadāmies no šādiem principiem:

Izpildīto darbu kvalitāte

Pēc Līguma noslēgšanas cenas nemainīgums

Noteikts Darbu izpildes termiņš

Katram klientam individuālā un izdevīga Darbu izpildes shēma
 


Mūsu klienti ir : valsts struktūras, komersanti un privātpersonas, kuri novērtēja SIA AKVALENT izpildīto darbu augsto kvalitāti, un operatīvo izpildi.