Par Thermona

Uzņēmums Thero Čehijas gāzes un elektrisko katlu ražotājs THERM . Šobrīd gāzes katlu un elektrisko katlu tirgū nav neviena cita uzņēmuma ar tīri čehu kapitāla līdzdalību. Visi uzņēmumi šajā tirgus segmentā jau sen ir mainījuši īpašniekus un pieder ārvalstu kompānijām . Kādas ir praktiskās sekas? Galvenokārt no Čehijas gandrīz izzudusi gāzes un elektrisko katlu ražošana. Visi pārējie uzņēmumi importē tikai gāzes katlus. Čehijas teritorijā viņi tikai pārdod un arī gūst peļņu ārpus mūsu republikas. Turpretim Thermona atrodas Čehijas Republikā , tāpēc peļņa tiek aplikta ar nodokļiem Čehijas Republikā. Tajā strādā vairāk nekā 100 darbinieku, par kuriem regulāri maksā arī ievērojamus valsts līdzekļus.

Thermona devīze
Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Zastávka u Brna

Thermona mērķis ir piedāvāt saviem klientiem ne tikai kvalitatīvu produktu , bet galvenokārt tādu aprīkojumu, kas nesīs ātru ieguldījumu atdevi . Katla kalpošanas laiks svārstās no 12 līdz 15 gadiem, un tāpēc mēs iesakām gāzes katlu tā saukto paaudžu nomaiņu. Vecāka apkures katla nomaiņa pret jaunu modernu siltuma avotu ar izsmalcinātu regulējumu atmaksājas lietotājam. Tas ietaupa 20 līdz 25% no ekspluatācijas izmaksām .

Sekojiet mums

Integrēta vadības sistēma

ISO 9001: 2008 kvalitātes sertifikāts

Uzņēmums Thermona lielu uzsvaru liek uz savu produktu kvalitāti . Kopš 2001. gada viņam ir ISO 9001 kvalitātes vadības sertifikāts . Prestižās Londonas auditorfirmas Lloyd’s Register Quality Assurance piešķīra šo augstāko sertifikātu pirms darbības perioda ar ISO 9002 sertifikātu . Uzņēmumam izvirzīto prasību sarežģītību pierāda arī nepieciešamība pēc aizstāvības revīzijas komisijā ik pēc 6 mēnešiem. 2009. gadā Thermona tika izsniegts kvalitātes sertifikāts atbilstoši ISO 9001: 2008 .

Čehijas Stabilitātes balva

Čehijas Stabilitātes balva sniedz neatkarīgu priekšstatu par uzņēmuma finansiālo un nefinansiālo kredītspēju . Tas pauž tā pašreizējo stāvokli, finansiālo stāvokli, tostarp paredzot tā bankrota risku. Pateicoties augstākajam AAA rādītājam  (izcili), mēs ierindojamies starp stabiliem uzņēmumiem ar lielu varbūtību uzticami izpildīt tirdzniecības saistības un ieguldījumu atdevi . AAA reitings vēl vairāk raksturo  zemu kredītrisku un minimālu bankrota risku .

Mēs esam Čehijas Tirdzniecības kameras biedri

Ar Siltumtehnikas uzņēmumu asociācijas starpniecību mēs jau daudzus gadus esam valsts spēcīgākās pašpārvaldes – Čehijas Republikas Tirdzniecības kameras – biedri . Mēs augstu vērtējam un atbalstām dalību vissvarīgākajā biznesa grupā . Kā dalībkompānija THERMONA jau sen izmanto atbalsta programmas un piedalās vairākos pasākumos, piemēram, eksporta konferencēs un biznesa misijās .

Ražošanas programma

Šobrīd ražojam vairākus desmitus apkures katlu veidu . Papildus Čehijas tirgum mēs piegādājam savus produktus vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē . Eksports veido vairāk nekā 50% no uzņēmuma saražotās produkcijas. Sortimentā ir gāzes katli, tajā skaitā kondensācijas katli un elektriskie katli. Protams, mēs piegādājam arī lielu skaitu aksesuāru , kurus piedāvājam kā komerciālas preces. Tie galvenokārt ir apkures katlu piederumi, īpaši regulatori un termostati, dūmgāzu komponenti, saules sistēmas ūdens sildīšanai u.c. Uzņēmuma flagmanis ir tā sauktās kaskādes katlu telpas.. Šī sistēma tika izstrādāta jau 90. gados un savulaik bija unikāls risinājums daudzdzīvokļu māju un citu lielāku ēku apkurei. Tas ir vairāku mazāku katlu bloku apvienojums lielākā tehnoloģiskā blokā ar plašu jaudas modulāciju. Rezultāts ir liels ietaupījums lielāku ēku apsildē, salīdzinot ar atsevišķiem apkures katliem ar lielu jaudu.

Pēcpārbaudes pakalpojumi

Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts ir pēcpārdošanas servisa un rezerves daļu nodrošināšana drošai un ilgstošai darbībai. Thermona ir plašs autorizēto servisa tehniķu tīkls, kas nodrošina servisu visā Čehijas Republikā . Turklāt rezerves daļu cenas tiek noteiktas pēc iespējas zemākā cenu līmenī un ir par desmitiem procentu lētākas nekā konkurentiem. Mēs piedāvājam pagarināt garantiju par vienu gadu, salīdzinot ar likumā noteikto garantijas laiku. Šis pasākums ir pierādījums tam, ka ticam mūsu produktu kvalitātei un nebaidāmies no ārvalstu konkurences.

Rapotice ražotne